Tanie loty z Manchesteru do Rzeszowa za 19.99 £

Tanie loty z Manchesteru do Rzeszowa za 19.99 £ w jedną stronę. Poniżej przedstawiamy kilka terminów najtańszych lotów do Polski.

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika Ryanair.com. Należy pamiętać, że podróżując linią Ryanair mamy możliwość zabrania bezpłatnie na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.

  Tanie loty z Manchesteru do Rzeszowa

Ponad 100 milionów recenzji i opinii na temat ponad hoteli, restauracji i innych atrakcji znajdziecie na TripAdvisor.com:

Porównajcie oferty ze wszystkich najlepszych serwisów rezerwacyjnych na Trivago.co.uk:

Tanie noclegi znajdziecie korzystając bezpośrednio z portalu rezerwacyjnego w języku polskim  Booking.com:

Potrzebujecie taniego parkingu? Porównajcie najtańsze oferty na looking4parking.com:

Na lotnisku znajduje się stacja kolejowa Manchester Airport Railway Station. Położona jest pomiędzy Terminalami 1 i 2. Z dużą częstotliwością kursują pociągi do miast położonych w północnej części Anglii. Żeby zapewnić dobre skomunikowanie z innymi regionami Anglii, w ciągu godziny kursuje dużo pociągów do stacji Manchester Piccadilly, z której można podróżować w innych kierunkach. Orientacyjny czas jazdy wynosi 15 – 20 min. Dojazd do/z lotniska zapewniają następujące linie autobusowe: Skyline oraz Arriva.

Port Lotniczy “Rzeszów-Jasionka” położony jest 10 km na północ od centrum miasta Rzeszowa. Dojazd na lotnisko w Rzeszowie zapewnia dogodne połączenia autobusowe z i do centrum miasta liniami 51 i 53 oraz żółtymi liniami nr 224 i 225.